Reference

Nejlepším důkazem kvality našich služeb jsou bezesporu naši spokojení klienti.

  • Předchozí dodavatel webových stránek nám předal svojí práci jako hotovou, i když hotová nebyla. Některé prokliky nefungovaly, na stránkách jsme měli některý obsah generický ze šablony a nefungoval nám kontaktní formulář. Když jsme začali spolupracovat se společností DigiSoul, tak jsme dostali do týdne stránky nové, plně funkční a vizuálně hezčí, přičemž jsme následně přešli do programu DigiCare, díky kterému se nemusíme o nic starat a všechny požadované změny máme rychle zapracované.

    AyraGrip – Petr Kubík, jednatel
  • Spolupráci s týmem DigiSoulu si nemůžeme vynachválit. Svěřili jsme jim vývoj naší klíčové aplikace, kde rychle vyřešili všechny technologické dluhy po předchozích programátorech a nastavili vysoký, moderní standard vývoje aplikací. Vedle toho jsme k nim přesunuli naše další stránky postavené na wordpressu, na kterých jsme měli problém s analytikou a základní funkčností. DigiSoul nám připravil v řádech dnů nové řešení a díky helpdesku programu DigiCare nemusíme kvůli požadovaným změnám nahánět složitě programátory po telefonu, ale vše je automatizované, přehledné, a hlavně zpracované včas.

    TopDriveClub – Milan Hasala, jednatel
  • V rámci spolupráce s digitálním studiem DigiSoul jsme postavili multikulturní platformu, kde diváci mohou zhlédnout záznamy kulturních akcí. Naše videotéka je technologicky náročná na provoz, proto služba DigiCare byla přesně to, co jsme hledali. Platforma běží kompletně na infrastruktuře společnosti DigiSoul, zároveň máme mnoho požadavků na rozvoj, což nám vybraný program SLA umožňuje.

    Zakulturou.online – Jakub Kovář, vedoucí projektu